Юлія Саніна виконала вірш Ліни Костенко у день народження поетеси

Written by on 19 Березня, 2020

Сьогодні, 19 березня, свій 90-ий день народження святкує одна із найвідоміших українських письменниць сучасності. Так, солістка гурту The Hardkiss, яка є прихильницею творчості Ліни Костенко, записала відео, зачитавши улюблений вірш.

Нещодавно Юлія Саніна розсикретила свої літературні смаки, зізнавшись, що любить читати не лише світові бестселери, а й сучасну українську класику. У її бібліотеці знайшлося місце для збірки поезій Ліни Костенко, яку співачка внесла у топ улюблених книг.

 

У день, коли видатна поетеса святкує 90 річницю з дня народження, солістка The Hardkiss підготувала для іменинниці та прихильників літератури особливий сюрприз. На особистій сторінці в інстаграмі вона опублікувала відео, на якому виконала вірш “Десь, кажуть, є гора…”.

Крім того, артистка зізналася, що ця поезія співзвучна з новим треком гурту “Гора”, який слухачі зможуть почути вже незабаром.

З Днем Нарождення, Ліно Василівно! Моє натхнення. Коли у школі чи університеті давали вивчити вірш на вибір, я завжди обирала вірші Ліни Костенко, в них глибина і суть, і завжди актуальність,
– зізналася Юлія Саніна.

Sourse: https://24tv.ua/

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST