Дженніфер Еністон закликає всіх носити захисні маски в період пандемії коронавірусу

Written by on 1 Липня, 2020

   Знаменита голлівудська акторка, зірка культового серіалу “Друзі” Дженніфер Еністон присоромила всіх, хто відмовляється носити захисну маску в період коронавірусу. Акторка просить думати не лише про себе, але й про оточення.

Акторка опублікувала світлину в чорній масці та попросила фанатів не нехтувати правилами безпеки, адже від цього залежить здоров’я людей. Відповідний допис з’явився на особистій сторінці знаменитості в інстаграмі.

“Я розумію, що маски незручні і некомфортні. Але хіба ви не відчуваєте, що гірше, коли підприємства закриваються, робочі місця втрачаються, медичні працівники відчувають абсолютне виснаження, жертвують своїми силами та здоров’ям, щоб зупинити пандемію. І так багато життів було забрано цим вірусом, тому що ми не робимо достатньо”, – зазначила Еністон.

Акторка вважає, що деякі люди вкрай недбало ставляться до засобів захисту. За її словами, не потрібно політизувати питання і прикриватися “обмеженням прав”, коли вас просять одягнути маску.

Я вірю в доброту людей і знаю, що ми всі можемо це зробити. У нашій країні є багато людей, які відмовляються зробити необхідні кроки для забезпечення безпеки одне одного. Здається, що люди стурбовані тим, що їх “позбавляють прав”, коли їх просять одягнути маску. Ця проста і ефективна рекомендація політизується в шкоду життю людей. Але це не повинно бути приводом для дискусії,
– заявила Еністон.

В коментарях під світлиною акторку підтримали колега з серіалу “Друзі” Кортні Кокс, Дрю Беррімор, Ріта Вілсон, Джулія Робертс, Різ Візерспун та інші.

Sourse: https://24tv.ua/


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST