ПРЕМ’ЄРА – Антитіла “Symphony” (TBRG Open x Clean Bandit Official Cover)

Written by on 3 Червня, 2019

Гурт Антитіла розширює горизонти і сьогодні презентує свій переспів відомої британської групи Clean Bandit пісню Symphony. Самі лауреати Ґреммі, маємо на увазі Clean Bandit, зараз мають такий культурний проект, коли їхні пісні в різних країнах переспівують різні виконавці. І в Україні вони зацікавилися Антитілами, яким і запропонували вибрати на свій смак пісню і переробити її.

З десятки потенційних каверів Антитіла зупинилися саме на композиції Symphony. І ось як лідер групи Taras Topolya пояснив цей вибір: «Ми ж почитали слова. Ми ж взагалі любимо почитати слова і вникнути в суть не лише мелодії, а й лірики. І мені особисто дуже сподобався сам меседж цієї пісні: що двоє людей звучать і резонують одне з одним. І коли вони в двох — то звучить симфонія».

Так Антитіла сіли робити власну версію треку, а Тарас Тополя навіть почав писати український текст, який би мав бути переказом англомовного оригіналу. Але на одній з репетицій музиканти подумали, що один такий меседж уже є і вирішили піти іншим шляхом: «Потім колективне рішення було: змінити текст. І ми написали про друзів. Ми написали про друзів і коли хороші люди збираються разом і їм добре».

В результаті атмосфера і емоція пісні змінилася і вона стала веселішою і такою звучатиме сьогодні у нашому ефірі на www.ukieadio.com


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST