На карантині будівлю Європарламенту було розграбовано

Written by on 2 Липня, 2020

Будівля пустувала у зв’язку з обмежувальними заходами через пандемію. В результаті, вкрали півсотні комп’ютерів і планшетів, а також інші цінні речі.

Будівлю Європарламенту в Брюсселі розграбували під час карантину. Про це повідомляє Politico у четвер, 2 липня.
Відзначається, що, мінімум, у 50 членів Європарламенту вкрали комп’ютери, планшети та інші предмети з їхніх офісів, коли вони перебували на дистанційній роботі далеко від Брюсселя під час карантину.
Крадіжки сталися, коли будівля була практично порожньою. Злодії рилися в паперах і зламували сейфи в кабінетах євродепутатів, щоб забрати цінні речі.
Зокрема, німецький євродепутат Ніко Земсротт, у якого вкрали два ноутбуки, заявив, що він розчарований реакцією з боку Генерального директорату з питань безпеки Європарламенту, відомого як DG SAFE.
“Ми майже впевнені, що грабіжники обшукали всі наші речі, бо ми покинули безлад”, – сказав Земсротт, додавши, що має інформацію про те, що злодії побували в офісах від 40 до 100 євродепутатів.
Ще в понеділок Земсротт попередив колег про крадіжки в електронному листі та розмістив на YouTube відео, яке показує, як злодії зламали скриньку, а потім, виявивши всередині ключ, відкрили шафу з комп’ютерами.
У свою чергу, прес-секретар парламенту говорить, що інформація про крадіжки з’явилася в квітні, і у відповідь було “збільшено кількість охоронців, які патрулюють офіси, в той час як інші контролювали доступ до будівлі”. За її словами, злодії обікрали близько 50 євродепутатів.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST