Чим неугодний TikTok для Трампа

Written by on 7 Липня, 2020

Державний секретар США Майк Помпео попередив про можливість заборони ряду китайських додатків, включаючи TikTok.

   Дональд Трамп продовжує свою війну з соціальними мережами. Раніше він особливо обурювався поведінкою Twitter, що маркував його повідомлення, як маніпулятивні та такі, що закликають до агресії. Тепер же Білий дім дістався до молодіжного TikTok.
     Молодіжна соцмережа TokTok належить пекінському стартапу ByteDance, і всього за пару років вона зібрала понад 1,5 мільярда користувачів по всьому світу.
   Додаток дозволяє людям ділитися короткими відеороликами з можливістю швидко їх редагувати і підставляти музику на фон.
    У США вважають, що TikTok виконує незашифровану передачу зображень, відео та лайків, що дозволяє зловмисникам отримувати конфіденційну інформацію, аналізуючи мережевий трафік.
    При цьому, деякі експерти вважають, що американські платформи Google, Facebook та Instagram представляють не меншу загрозу для персональних даних користувачів.
    “Незважаючи на те, що заява Міністерства оборони стосується конкретно TikTok, інформація, якою ми ділимося в соцмережах, все частіше стикається з цим ризиком її використання сторонніми способами. Користувачі Instagram і Facebook стикалися з множинними витоками своїх даних, і розробники неодноразово використовували ці дані в своїх цілях”, – писав оглядач технологій в Inc.com Джейсон Атен.

      Дональд Трамп один раз вже безпосередньо постраждав від користувачів соціальної мережі Tik-Tok.

     Першу зустріч Трампа зі своїми прихильниками після паузи на коронавірус пройшла на стадіоні BOK Center у Талсі, штат Оклахома, що вміщає близько 19 тис. осіб. Однак стадіон був заповнений не повністю і частина місць залишилися порожніми. На мітинг прийшло не більш як 6 тисяч осіб.
     Тінейджери по всій території США замовили квитки на захід за участю Трампа, хоча насправді брати участь у ньому не планували – і зробили це спеціально, щоб у залі були порожні місця.
     У Tik-Tok була розгорнута ціла кампанія, запустили челлндж із закликом реєструватися для отримання квитків і не йти на мітинг.
     Платформа TikTok принесла швидку популярність багатьом тінейджерам, зробивши їх кумирами своєї вікової групи по всьому світу: сьогодні у топ-50 популярних тіктокерів у сумі налічується понад 1,2 млрд підписок, що перевищує населення всього африканського континенту. І хоча деякі підписки можуть належати різним акаунтам одного користувача, експерти визнають: проект TikTok швидко злетів і продовжує зростати.

За матеріалами: https://ua.korrespondent.net/

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST