Легендарний Cirque du Soleil збанкрутував через пандемію COVID-19

Written by on 1 Липня, 2020

    Cirque du Soleil (“Цирк дю Солей”, “Цирк Сонця”) три місяці з квітня по червень не мав вистав через пандемію COVID-19. Тепер же у нього накопичилося понад мільярд доларів боргу, 3500 людей з цирку вже звільнили.

     Про те, що Cirque du Soleil оголосив про банкрутство, розповіли у CNN 29 червня. Причиною такого кроку став “величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії COVID-19”.

     Цирк має боргів майже на 1 мільярд доларів. Однак має намір ці борги повернути, здійснивши реструктуризацію.

Допоможе у цьому й уряд Канади (цирк базується у Монреалі), і приватні компанії – зі США, Китаю та Канади. Від них планують залучити 420 мільйонів, які мають стати лише першим кроком на шляху до повернення боргів.

До слова, 300 мільйонів доларів компанія вже отримала – для “підтримки успішного перезапуску” та “надання допомоги постраждалим співробітникам і партнерам Cirque du Soleil”.

Зауважимо, співробітники таки постраждали – із 4000 понад 3500 людей доведеться звільнити. І, звісно, жодні шоу Cirque du Soleil зараз не готує і не планує.

Протягом 36 років Cirque du Soleil  був успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через COVID-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії,
– пояснив гендиректор цирку Даніель Ламарр.

Sourse: https://24tv.ua/


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST