Оля Цибульська випустила провокаційний кліп

Written by on 29 Жовтня, 2019

3 причини, чому варто подивитися новий кліп Олі Цибульської.

1. У відеороботі на хіт Цибульської “Янголи плачуть” вперше знявся її син Нестор. Чотирирічний хлопчик зіграв одну з головних ролей у кліпі і знаходився в кадрі майже 12 годин, переїжджаючи з локації в локацію разом із великою знімальною групою. Оля каже, що саме Нестор надихнув її на ідею кліпу. Увечері, коли співачка вчергове відвернулася на робоче повідомлення, син забрав у неї телефон зі словами: “Мамо, поки ти дивишся в телефон — проходить моє дитинство”. Ця фраза довела Цибульську до сліз і засіла глибоко в серце. Саме тоді вона усвідомила, скільки всього дійсно проходить повз, поки ми зосереджені виключно на своїх гаджетах.

2. Інтимні сцени з Нікітою Добриніним. Що у Цибульської з Добриніним — це питання, яке хвилює прихильників телевізійного тандему вже майже 10 років. За загальновідомою інформацією, Нікіта — у стосунках з учасницею шоу “Холостяк”, а Оля щасливо заміжня, втім приховує чоловіка від публічності. У відеороботі на пісню “Янголи плачуть” Цибульська не дає жодних конкретних відповідей, однак усі відверті сцени в ліжку у “старих друзів” виглядають дуже переконливо. До слова, співачка вперше за довгу кар’єру погодилася на інтим в кадрі саме заради цього кліпу. Вибір Нікіти на головну роль у кліпі сама Цибульська двозначно пояснює рядками з пісні “Кажуть, я вкрала тебе” і “Хто не любив, той нас не пробачить”.

3. Шокуюча правда сучасності. За задумом Олі та режисера кліпу, Юрія Двіжона, у кліпі представлено ​​історію однієї родини, чиє життя повністю перенесене в екран телефону. Цибульська і Добринін вечеряють “лайками” із соціальних мереж, займаються коханням із телефонами в руках і приймають душ, не випускаючи гаджетів. Зрештою, маленький син пари не витримує життя без батьків і наважується на крайні заходи, намагаючись їх врятувати. Радикальний крок повертає героїв до життя.

— Дивлячись в екрани телефонів, а не в очі рідних людей, ми пропускаємо дорослішання дітей і щасливі моменти реальності. Більшість моїх знайомих не відпускають телефон з рук упродовж усього дня — навіть коли приймають ванну, ходять у SPA або і в туалет. Я дуже сподіваюся, що цей кліп змусить кожного подивитися на себе зі сторони і бути онлайн не в телефоні, а в своєму житті! — прокоментувала прем’єру кліпу Оля Цибульська.

За матеріалами: Прес – служба виконавця

Sourse: www.m2.tv


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST