Там, де ми є!

Online player

Біллі Айліш попросила вибачення після звинувачень у расизмі.

Нещодавно у TikTok з’явилося відео, на якому Біллі Айліш, коли їй років 13–14, підспівує пісні Fishрепера Tyler, the Creator, в якій використовується слово «chink» — образливе прізвисько стосовно китайців. Також співачка начебто пародіює китайську вимову.

Біллі прокоментувала історію в інстаграм-сторіс:

«Ви просили мене пояснити це. Але я сама ХОЧУ це пояснити, тому що мене клеймлять тим, чим я не є.

Зараз в інтернеті ходить відео, де мені років 13–14, і там я ворушу губами, наче вимовляючи слова з пісні — тоді я не знала, що це принизливий термін, яким називають один із азійських народів. Я теж обурена і мені прикро, мене аж нудить від того, що колись я підспівувала цим словам.

У цій пісні я вперше почула це слово, ніхто в моєму оточенні його не вживав. Так, тоді я не знала про це, але нічого не виправдовує мене і це все одно могло когось ранити. І за це я прошу вибачення.

Інший епізод у цьому відео — я розмовляю щось дурною тарабарщиною. Я це робила з дуже малого віку, все життя, коли розмовляла зі своїми домашніми улюбленцями, друзями, родичами. Це повна нісенітниця, я просто так граюся, і у ЖОДНОМУ РАЗІ це не пародія на когось чи на якусь мову, акцент чи культуру. Усі, хто мене знає, бачили, що я так дуркую постійно.

Попри те, як це відео проінтерпретували, я не хотіла нікого ранити, у мене серце розривається від того, що мені приплітають речі, які можуть ранити тих, хто це почує. Я не тільки вірю, але й дуже стараюся, щоб мої платформи виступали за інклюзивність, толерантність, рівність та рівні права.

Ми всі маємо говорити про це, маємо слухати та вчитися. Я чую вас і люблю вас»