Там, де ми є!

Online player

Брітні Спірс виступила у суді проти опікунства над собою

Це перше публічне негативне висловлювання співачки щодо опікунства, яке почалося в 2008 році. Тоді вона перебувала в нестабільному психічному стані через тиск із боку ЗМІ. З того часу батько має повний контроль над фінансами і бізнес-активами Брітні вартістю $60 мільйонів і навіть переміщенням доньки.

За даними видання The New York Times, під час слухання Брітні в деталях розповіла про умови опікунства. Так, стало відомо, що її змушували проводити концерти, проходити примусове лікування та вживати ліки після того, як вона відмовилася виконувати танцювальний рух під час підготовки до серії концертів у Лас-Вегасі у 2019 році, погрожували судовими тяжбами.

«Я не рабиня, я можу відмовлятися від танцювальних рухів. Люди, що це зі мною роблять, мають за це відповісти», — сказала Брітні Спірс.

Також співачка розповіла, що команда її батька забороняє їй одружуватися та змушує використовувати протизаплідну спіраль. Її змушували приймати концентрований літій, через що вона не почувала себе адекватною.

Крім цього, Брітні забороняється їздити у машині її хлопця Сема Асгарі та бачитися з друзями, «які живуть у 8 хвилинах від неї».

Співачка засудила вчинки свого батька і бездіяльність сім’ї та розповіла про травму, якої зазнала під час опікунства:

«Я не повинна сидіти під замком, якщо я працездатна. Закони мають змінити, я впевнена, що ця неволя — насилля. Я не почуваю, що живу повне життя. Я вже збрехала всьому світу, що в мене все в порядку, що я щаслива… У мене не все в порядку, я нещаслива. Я не сплю»

«Те,що зі мною відбувається — це принизливо й деморалізує, і саме через це я не розповіла все одразу. Я не була певна, що мені повірять»

«Усе, що я хочу — це мати власні гроші, щоб усе це закінчилося і щоб мій хлопець міг катати мене в своїй машині»

Наприкінці засідання представниця батька співачки Джеймі Спірсазазначила, що Брітні Спірс могла подати прохання на скасування опікунства і що «її батьку дуже шкода бачити страждання своєї доньки. Він любить її та сумує». Наступне слухання по справі заплановано на липень.

Брітні Спірс перебуває під опікою Джеймі Спірса з 2008 року — тоді у співачки стався нервовий зрив, через що її визнали недієздатною. Контроль над активністю та фінансами артистки передали під контроль батька.

Після скасування шоу в Лас-Вегасі у квітні 2019 року фанати започаткували в соцмережах рух #FreeBritney. Вони припускали, що Брітні тримають під опікою проти її волі.

У лютому The New York Times випустив документальний фільм про умови опіки. За допомогою судових документів видання також з’ясувало, що Брітні активно намагається скасувати опіку з 2014 року, однак пропонований їй судом адвокат Семюел Інгам не висував відповідних настанов.

Джерело: http://slukh.media