Там, де ми є!

Online player

On Air

Disney оприлюднив список прем’єр-2021 від студій Marvel, Pixar, Lucasfilm, 20th Century

Компанія Disney опублікувала докладний розклад своїх релізів на 2021 рік – в деяких випадках присутні точні дати, в інших – орієнтовні, пише Polygon.

Однією з найцікавіших особливостей нового розкладу Disney+ стала відсутність третього сезону серіалу «Мандалорець» і наявність його спін-офф продовження «Книга Боби Фетта», а також нового серіалу «Зоряні війни: Бракована партія». Таким чином розповідь про нового-старого найманця займе грудневий слот стрімінгового сервісу Disney+, який до цього два роки поспіль успішно займав The Mandalorian.

У 2021 році на глядачів також чекає відразу шість серіалів про супергероїв Marvel, включаючи «ВандаВіжен» (15 січня), «Сокіл і Зимовий солдат» (19 березня), «Локі» (травень), «Що, якщо …?» (Літо), «Міс Марвел» і «Соколине око» (обидва – кінець року). Якщо говорити про фільми MCU, то точні дати прем’єр отримали «Чорна вдова» (7 травня), «Шан-Чі і легенда десяти кілець» (9 липня) і «Вічні» (5 листопада).

Повністю розклад релізів фільмів і серіалів Disney на 2021 рік виглядає наступним чином:

Нагадаємо, що 11 грудня компанія Disney провела спеціальний захід для інвесторів, в рамках якого анонсувала низку нових проєктів від різних студій, в тому числі по Всесвіту Marvel і Star Wars.