Там, де ми є!

Online player

On Air

Гранд-фінал дитячого «Євробачення»

29 листопада о 18:00 відбудеться гранд-фінал дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2020». Шоу наживо покажуть «UA: Перший», «UA: Культура» та всі регіональні суспільні телеканали (крім супутникових).

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Україна може голосувати за свого учасника 14-річного Олександра Балабанова. Щоб проголосувати, не потрібно надсилати смс із номером виступу артиста, достатньо зайти на офіційний сайт дитячого «Євробачення» junioreurovision.tv, прослухати нарізку виступів і обрати трьох вподобаних учасників.

Голосування тривало три дні: з 21:00 27 листопада й закінчиться 29 листопада перед прямою трансляцією о 18:00. Після завершення всіх виступів лінії голосування відкриють ще раз на 15 хвилин. Тоді можна буде ще раз проголосувати. Радимо головувати на комп’ютері, бо на смартфонах можуть виникнути труднощі з відправкою голосів.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2020» відбудеться дистанційно за участі 12 країн. Ведучі працюватимуть на сцені у Варшаві, а учасники перебуватимуть у студіях у своїх країнах, їхні пісні звучатимуть у записі.

Крім записаних номерів учасників конкурсу, глядачі побачать живі включення, де представник України Олександр Балабанов спілкуватиметься з ведучими з Варшави. Він виступить під номером 11 із піснею «Відкривай».

Коментуватиме трансляцію ведучий телеканалу «UA: Перший» Тімур Мірошниченко. Речницею для оголошення 12 балів від українського журі стане представниця України на дитячому «Євробаченні-2019» Софія Іванько.

Трансляція дитячого «Євробачення» також буде доступна на онлайн-платформах: на сайті телеканалу «UA: Перший», на суспільній фейсбук-сторінці Євробачення та у мобільному застосунку suspilne.media.