Там, де ми є!

Online player

Німецька поліція викрила найбільший у світі злочинний онлайн-маркет.

Німецькі поліцейські викрили один із найбільших у світі нелегальних торговельних майданчиків у Darknet, а також затримали його ймовірного керівника. Про це повідомила прокуратура німецького міста Кобленц, пише Deutsche Welle у вівторок, 12 січня.

Слідчі припинили роботу нелегального майданчика під назвою DarkMarket та вимкнули його сервери ще у понеділок, 11 січня. Прокуратура уточнює, що понад 20 серверів розташовувалися в Молдові та Україні. Підозрюваного в організації нелегального майданчика 34-річного австралійця затримали поблизу німецько-данського кордону.

«До закриття DarkMarket був найбільшим у світі торговим майданчиком у Darknet з майже 500 тис. користувачів та понад 2,4 тис. продавців. На ньому проведено не менше 320 тис. транзакцій і переміщено більше 4,65 тис. Bitcoin та 12,8 тис. Monero, двох найпопулярніших криптовалют. За поточним курсом це становить понад 140 млн євро», – йдеться у повідомленні.

На цьому майданчику продавалися нелегально наркотики, фальшиві гроші, вкрадені дані кредитних карт, анонімні SIM-карти, шкідливе ПЗ та інше.

Нагадаємо, у вересні правоохоронці США та низки європейських країн провели масштабну спецоперацію, внаслідок якої затримали 179 ймовірних злочинців, які продавали наркотики у Darknet, та вилучили близько півтонни забороненних речовин, понад 6,5 млн доларів та зброю.

Джерело: https://zaxid.net/