Там, де ми є!

Online player

On Air

Поштова служба США зіткнулася з напливом онлайн-замовлень перед Різдвом

Поштова служба США (US Postal Service) зіткнулася з напливом святкових замовлень, зроблених через інтернет.

Остання субота перед Різдвом традиційно є однією з найбільш завантажених днів святкового сезону, оскільки деякі споживачі роблять покупки в останній момент. Тим часом на тлі зростання кількості заражень коронавірусом і посилення обмежень в низці штатів багато американців вважали за краще залишитися вдома і зробити покупки онлайн, як зробили в Чорну п’ятницю, пише газета The Wall Street Journal.

Прохідність у магазинах впала на 39,1% в суботу і скоротилася майже на 40% за весь вікенд порівняно з аналогічними днями роком раніше, згідно Sensormatic Solutions, що використовує камери і програмне забезпечення для відстеження відвідувань тисяч торговельних центрів.

Sensormatic знизила прогноз скорочення прохідності в магазинах у святковий сезон до 34-36% за шість тижнів, що завершуються 2 січня, порівняно з попереднім прогнозом зниження на 22-25%. Компанія все ще очікує завантаженість магазинів в останні дні перед Різдвом.

Зростання кількості покупок через інтернет стане перевіркою здатності компаній, які здійснюють доставку, таких як FedEx Corp. (SPB: FDX) і United Parcel Service (SPB: UPS) Inc., впоратися з рекордним обсягом посилок. Компанії стикаються з труднощами у здійсненні гарантованої доставки до часу.

У випадку з посилками, які повинні були прийти в період між 13 і 17 грудня, FedEx доставила вчасно 92,1% замовлень, UPS – 94,9%, а поштова служба – 86,1%, згідно з даними ShipMatrix, постачальника програмного забезпечення, який аналізує дані про постачання. У попередні два тижні ці показники знизилися.

Представник поштової служби повідомив, що рекордні обсяги поставок поряд із нестачею співробітників у зв’язку з пандемією коронавірусу призводять до затримок і що співробітники працюють у вихідні, щоб обробити посилки. “Ми приймаємо весь обсяг, який нам надсилають, що підсилює наші труднощі”, – сказав він.

Рітейлери пропонують нові послуги, щоб полегшити процес здійснення покупок в останній момент. Після того, як магазини були змушені тимчасово закритися навесні, більшість компаній стали пропонувати послуги з безконтактного отримання замовлень для тих, кому не комфортно перебувати всередині магазинів

 

Photo: https://www.inquirer.com/

Source: https://ua.interfax.com.ua/