Там, де ми є!

Online player

Сім’ю вигнали з авіарейсу за те, що їхня двохрічна донька відмовлялась одіти маску

На  відео видно, як сім’ю випроваджують із рейсу United Airlines, оскільки їх 2-річна дочка відмовилася вдіти маску на обличчя.

Еліз Орбан заявила у своєму відео в Instagram, що вона, її чоловік та їхній малюк повинні були вилетіти з Денвера в міжнародний аеропорт Ньюарка в Ньюарку, коли їх вигнали з літака через запобіжні заходи щодо коронавірусу.

“Нас щойно вигнали з польоту, тому що наша двохрічна донька не хотіла надягати маску…”, – розповіла зі сльозами на очах Орбан у відео.

Орбан також опублікувала кадри з польоту свого чоловіка, який намагався затягнути паски маски на вуха звивистого малюка.

“Іди сюди, ти повиннна це надіти”, – марно вмовляв чоловік, коли маленька дівчинка закривала рот руками.  “Ти мусиш.”

Після чого член екіпажу підійшов до сім’ї.

“Доброго дня, сер, мені доведеться попросити вас взяти речі та вийти з літака”, – сказав він.

“Ти, мабуть, жартуєш”, – недовірливо відповів чоловік Орбан.

“Ні, сер,” сказав член екіпажу.

Чоловік Орбан пояснив, що робив усе, що міг, навіть тримав маску на обличчі дочки, – але член екіпажу не відреагував на аргументи.

“Я повинен попросити вас вийти з цього літака”, – сказав він.

На запитання чоловіка Орбан, чи такий крок є звичним, член екіпажу відповів: “Якщо є порушення, так”.

Чоловік Орбан продовжував наполягати на тому, що єдиний недолік був з боку малюка.

“Я буквально тримаю маску на обличчі своєї дочки”, – сказав він.

“Ми не можемо змусити її”, – сказала дружина.  “Вона буквально тримає це, і вона плаче”.

Коли член екіпажу відмовився поступитись, Орбан та її сім’я врешті-решт вийшли з літака.

У дописі на відео в Instagram вона написала, що вони планували вперше за останні роки зустрітися з друзями та родиною, а також взяти дочку з собою на ялинку Рокфеллерівського центру, але замість цього їх залишили в Колорадо  .

“Я все ще сиджу тут у розгубленості, невірі, огиді та приниженні”, – написала Орбан, чий профіль на сторінці ідентифікує її як культуриста та колишню лижницю біатлону.

“Цей досвід був абсолютно травматичним, дуже принизливим”, – додала Орбан під час інтерв’ю.  “Я ніколи не була більш збитою з пантелику в моєму житті”.

Також вона розказала, що коли вони сідали в літак, стюардеса запитала батьків, скільки років їхній дочці, і, дізнавшись, що їй 2, сказала, що вона повинна буде одіти маску і надала їм, додала Орбан в  інтерв’ю.

Орбан повідомила в Instagram, що раніше вони літали зі своєю дочкою “вже 4 рази після пандемії, не маючи жодної проблеми”.

Вона також зазначила, що навіть Всесвітня організація охорони здоров’я радить, щоб від дітей віком до 5 років не вимагали носіння масок.

Але United Airlines заявив у заяві Heavy, що «маскова політика»  перевізника включає дітей у віці до 2 років.

“Здоров’я та безпека наших співробітників та клієнтів є нашим найвищим пріоритетом … , щоб усі, хто перебуває на борту від 2-х років і старших, носили маску”, – заявили в авіакомпанії.

“Ці процедури не тільки підтримуються керівництвом [федеральних центрів з контролю та профілактики захворювань] та наших партнерів у клініці Клівленда, але вони також узгоджуються з усіма найбільшими авіакомпаніями”.

“Ми розслідуємо цей конкретний інцидент і встановили контакт із сім’єю”, – продовжується заява.  “Ми також повернули їм кошти за квитки та повернули їхнє автокрісло та сумки”.

Орбан спочатку говорила у своєму дописі в Instagram, що їхній багаж відправили до Нью-Джерсі, хоча вони так і не полетіли.

Авіакомпанія також заперечила, що будь-яким членам сім’ї заборонено літати в майбутньому, як стверджувала Орбан у відео.

Source: https://nypost.com/