Там, де ми є!

Online player

Трампа заблокували в Facebook та Instagram до кінця його президентства

Facebook і Instagram заблокували профілі президента США Дональда Трампа до інавгурації Джо Байдена. Про це заявив гендиректор Facebook Марк Цукерберг у четвер, 7 січня.

«Ми вважаємо, що ризики дозволити президенту продовжувати користуватися нашим сервісом в цей період просто занадто великі. Тому продовжуємо блокування, яку ми розміщуємо в його акаунтах Facebook і Instagram на невизначений термін і хоча б на найближчі два тижні до завершення мирного переходу влади », – написав Цукерберг.

Відзначимо, що першою з соцмереж про блокування профілю Трампа заявили в Twitter, позбавивши Трампа можливості користуватися соцмережею протягом 12 годин. Потім його приклад наслідували Facebook і Instagram.

Нагадаємо, що раніше в Капітолій прорвалися прихильники Трампа. Засідання призупинили через лічені хвилини після початку. Потім Конгрес все ж підтвердив обрання Джо Байдена президентом США.

Всього на протестах в Вашингтоні загинули чотири людини. Крім застреленої в Капітолії жінки, ще три людини загинули в районі навколо будівлі