Там, де ми є!

Online player

У серіалі від Netflix спародіювали ставлення Трампа до України

Платформа Netflix випустила мокьюментарі (псевдодокументальний фільм) «Death to 2020» ( «Смерть в 2020-му»), над яким працювали автори серіалу «Чорне дзеркало». Серед іншого там прозвучала фраза «Немає такого місця, як Україна» …

 

Загалом, це щось на зразок сатири, але для просунутих, тих, хто в темі. Причому не тільки в темі подій, але в специфіці жанру. Тому що, наприклад, автор цих рядків в наступному діалозі експерта з журналістом нічого смішного чи просто цікавого не помітив:

«- Весь імпічмент був безпідставним. Демократи стверджують, що Трамп змусив Україну копати компромат на сім’ю Байдена. Їх реальний доказ – це запис його дій.

– Про що вони говорять на записі?

– Який запис?

– Ви згадали запис …

– Перевірте ще раз, я такого не говорила.

– Ви сказали, що єдиним доказом тиску Трампа на Україну був запис.

– Немає такого місця, як Україна.

– Звичайно ж є.

– Я все-таки вважаю, що немає … ».

Проте, це інтерв’ю з трейлера «Смерті в 2020-му» у виконанні героїні актриси Лізи Кудроу стає популярним в українській блогосфері і інтренет-ЗМІ.

Якщо дуже захотіти, можна знайти якийсь глибокий сенс – світова політика дурна, брехлива, нахабний і безапеляційна. Такі і її експерти. А чому так? Тому що такі виборці, тобто люди. Можна брехати, нести відверту пургу – головне переконливо і привабливо, і тобі повірять. Геббельс у підсумку переміг …

Хоча, можливо, ми просто не зрозуміли гумору, оскільки не в темі.