Там, де ми є!

Online player

Віктору Павліку – 55 років

Прихильники Павліка сьогодні у захваті від святкової світлини співака. Артисту сьогодні 55 років і він не соромиться свого віку. Нумо згадаємо, як зірка провела свої роки.

Свою популярність Віктор почав здобувати у 1990-х роках. Попри те, що відомим він став завдяки поп-музиці, співак має професійну класичну освіту. 1989 року закінчив Теребовлянське культурно-освітнє училище за спеціальністю диригент хорового колективу, вокаліст. Близько 3-х років чоловік виступав у філармонії.

Ну, а справжню популярність приніс хіт “Шикидим”. Запальна мелодія та дивне турецьке слово запам’яталося слухачам одразу. Незрозуміле слово, як раз таки привертало увагу.

Трек став одразу улюбленим для всіх танцюристів та пошановувачів дискотек. 

Цікаво, але тільки коли українці поповнили когорту інтернет-користувачів, світ дізнався, що таке “Шикидим” на справді. З турецької – це буквально «рухай тілом».

Цього року співак знову опинився у центрі уваги завдяки своєму зізнанню у коханні своїй концертній директорці Катерині Репяховій. Спочатку, прихильники дуже здивувалися, що немолодий артист обрав собі до пари молоду 25-річну дівчину.

Тим не менш, зараз всі підтримують вибір Віктора Павліка.