LETAY – «Лицарю Личить Сталь»

[PODCAST]
Illia Letay написав пісню про честь і гідність, яку назвав відповідно «Лицарю Личить Сталь». Його музичний лицарський епос набув свого довершеного вигляду не одразу і лише, коли композицію було дописано, його основні постулати проявилися повністю.

«Вона мене сама дивувала. Я поки її писав не знав про що ця пісня. Коли дописав останній рядок, я зрозумів про що це. Це про гідність, про честь, про вміння прощати».

Робота над треком зайняла тривалий час і в процесі творення він зазнав кілька трансформацій.

«У мене був дуже різний настрій, поки я її писав. Я написав спочатку одну музику. Потім послухав через кілька днів. Вона мені не сподобалася і я повністю переписав всю музику. Потім була вже готова пісня і майже вже на студійному етапі я згадав, що в нас є мелодія, яку ми використовували рік чи два роки тому на live шоу, яку співала бек-вокалістка з оперним вокалом і подумав: «Чому б її не вставити в останній приспів»».

Потім до треку додавалися ще нові ідеї. Після цього він якийсь час відлежався на студії і тільки, коли до пісні було внесено ще кілька остаточних змін, вона була презентована на люди.UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST