Бумбокс – «Твій На 100%»

Бумбокс

Бумбокс працює над своїм новим альбомом «Таємний Код», який має вийти наступного року. Робота триває на різних студіях, в тому числі і у Франції. Перший трек з майбутнього релізу — пісню «Тримай Мене», записану спільно з командою The Gitas, ви вже могли чути. А сьогодні черга другого синґлу, що називається «Твій На 100%». І за словами Андрій Хливнюк — це на сто відсотків реальна історія.

«Це пісня написана швидко, за один переліт, годинний, до речі. Пісня, на яку надихнула зустріч з однією зі слухачок, яка просто мені вивалила свою історію. А я цю історію віддам вам. Тримати її в собі я не хочу».

Андрій каже, що початково ідея полягала в тому, щоб презентувати композицію «Твій На 100%» десь перед виходом альбому, коли всі пісні вже будуть записані. Але в якийсь момент він зрозумів, що просто не зможе стільки часу тримати цей трек в собі.

«Я розумію, що платівка може вийти аж наступної весни, бо зараз у нас осінь і листопад місяць, а я просто не втримаю цю пісню. Я не зможу її втримати аж стільки, мені болить, пече, і я хочу її позбутися».

А найкращий спосіб позбутися — це презентувати її публіці і зробити так, щоб пісня почала жити власним життямUKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST