Руся «Будь що буде» (TheFaino Remix)

З нагоди 30-річчя творчої діяльності співачки Русідіджеї проекту TheFaino презентують новий ремікс на відому її пісню «Будь що буде».

«До нас неодноразово зверталися фанати Русі з проханням осучаснити її відомі хіти. Ми обрали одну з найпопулярніших на той час пісень – «Будь що буде» і надали їй сучасного музичного драйву та енергії», – розповів Костянтин Озеров (DjKonstantinOzeroff проекту TheFaino).

Над реміксом працювали протягом місяця. До роботи була залучена фан-група співачки на чолі з Юрієм Катеринчуком, а також продюсер та чоловік Русі Костянтин Осауленко, який власне і надав необхідний матеріал для роботи. Руся знає про ремікс своєї пісні, проте участі над його створенням не брала, а вже прослухала готовий матеріал.

«Сподіваємось, наш невеличкий сюрприз, приурочений до ювілейної дати творчості Русі, вдався, –прокоментував подіюОлег Бочкур, DjSky проекту TheFaino. – Ми надали друге життя відомому хіту, який, маємо надію, сподобаєтьсясучасній молоді і вона для себевідкриє співачку Русю, яка на початку 90-х збирала аншлаги на своїх концертах. А ті, хто із ностальгіє згадуютьпісні Русі тасумують за її хітами, зможуть по-новому відчути пісню і поринути у приємні спогади».

TheFaino – український клубний проект, створений у 2014 році двома топовими діджеями та саундпродюсерами. В його склад входять: DjKonstantinOzeroff (Костянтин Озеров) та DjSky (Олег Бочкур). TheFaino займається реміксуванням україномовних пісень. Ремікси від TheFaino найпопулярнішиххітіввідомих виконавців можна почути на багатьох радіостанціях та у кожному нічному клубі України.

Руся – відома українська співачка, старша сестра Наталії Корольової. У 1989 році вона випустила перший україномовний альбом поп-музики «Ворожка», а у 1990 році перша з українських поп-виконавців зібрала на свій концерт Палац спорту. Кілька разів Руся визнавалася співачкою року за підсумками Національного хіт-параду. Альбом «Даруй мені, мамо», до якого входить і пісня «Будь що буде» у 1990 році посів перше місце у номінації «Найкращий альбом».UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST