Олег Скрипка – «Щедрик» Bakun Remix

Олег Скрипка

Oleg Skrypka має добру традицію — впродовж останніх кількох років напередодні Різдва він презентує нову версію чи не найвідомішої української колядки — «Щедрик». Першу її версію музикант зробив ще років 10 тому і від того часу кількість варіантів Щедрика з голосом Олега постійно збільшується. І сьогоднішня наша прем’єра — це реміксований «Щедрик» Олега Скрипки, над оновленням якого потрудився Андрей Бакун. І що характерно, трудився цілком самостійно, оскільки Скрипка жодних своїх побажань перед початком роботи не висловлював.

«Це перший раз я не вникав в аранжування. Це зрілість аранжувальника і зрілість артиста, який підходить з увагою і повагою до матеріалу».

Але на Щедрикові різдвяна музика від Олега Скрипки не завершиться. Ймовірно вже до наступного різдва у нас буде ще кілька старовинних колядок заспіваних лідером Vopli Vidopliassova.

«Я зараз якраз працюю над програмою колядок. Я зіграю концерт і ці колядки, мабуть, запишу і випущу цей альбом з НАОНІ – Національний академічний оркестр народних інструментів України, бо в мене ще нема з ними цього записаного. І туди увійдуть невідомі колядки», — розповів Олег Скрипка.UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST