АРТЕМ ПИВОВАРОВ – «Дежавю»

Артем Пивоваров випустив свій сингл «Дежавю» українською мовою

17 липня, Артем Пивоваров презентував світові українську версію синглу і візуалізації «Дежавю». Режисером кліпу став Тарас Голубков разом з Inakshe Production, які знімають вже 11-ю роботу артиста.

Ідея кліпу на сингл «Дежавю» була побудована на тому, щоб підкреслити циклічність стану дежавю за допомогою повторюваної ситуації з одних і тих же рухів і через хореографію. Танцюристи і перший в Україні професійний колектив маршових барабанщиків «Drum Art Show» своїми позами і рухами створюють «візерунки» в кадрі, породжуючи свій вир подій. Хореографом-постановником кліпу виступив Олесь Пасічник.

Героїнею «Дежавю» Артема Пивоварова стала Вікторія Палатна, власниця відомого українського бренду. Абсолютно всі наряди героїні з іспанськими мотивами були зроблені спеціально для кліпу Артема.

«Цей кліп має дуже простий підтекст. Він, як і пісня, створений для того, щоб слухач / глядач зміг звільнитися від всіх своїх внутрішніх суперечок, конфліктів або зацикленості на чомусь і повністю віддатися енергії танцю. Саме тому тут присутній максимум танців, кача і енергії »- поділився Артем Пивоваров.UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST