Shy & Pianoбой «Цілуй Мене»

Дуети між уже відомими артистами це звична річ. Але інколи відомі виконавці підтримують початківців і записують спільні пісні з ними. Сьогодні якраз такий варіант. У ролі відомого виступає Pianoбой Дмитрий Шуров, а його партнеркою стала співачка Shy. Хоча називати її зовсім новачком теж не можна, оскільки минулого року Олександра, а саме таке ім’я Shy, видала перший міні-альбом. Сьогодні ж вона презентує спільну з Дмитром пісню «Цілуй Мене», яку написала спеціально для дуету з Pianoбоєм.

Познайомилися вони на зйомках чергового музичного телешоу X-Фактор, де Дмитро був у журі, а Shy — учасницею. І тоді Дмитро щось пообіцяв дівчині: «Я взагалі забув про цей факт. Але я відчував наскільки вона хвилюється, і щоб якось її підтримати я сказав, що нам треба якось разом поспівати в моїй студії».

Співачка ці слова запам’ятала і коли написала пісню, відіслала Дмитрові її на електронну пошту, з пропозицією якраз поспівати її разом, бо писала вона композицією з думкою саме про дует з Pianoбоєм.

«Я вже казала Дімі, що я почула його голос у цій пісні, його тембр. І така думка мені запала в голову. Тому я відправила йому демо, ми почали листуватися з цього приводу і ось вирішили її випустити».UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST