Jerry Heil – #НеБейбі

    Популярна співачка та блогерка Jerry Heil (Яна Шемаєва) презентувала новий хіт “НЕ БЕЙБI”, який став саундтреком до нового сезону шоу “Від пацанки до панянки”.

Jerry Heil не припиняє тішити прихильників свіжими піснями, а тепер ще й стала авторкою саундтреку до популярного шоу “Від пацанки до панянки”. Дівчина розповіла, що отримала пропозицію від творців проєкту ще наприкінці літа під час відпочинку з рідними. Хоч вона й хотіла максимально розслабитись та набратись натхнення, але не змогла втриматись, щоб не написати текст у той же вечір.

“Бо це так близько мені. Я виросла в місті і в умовах, де між школами час від часу відбувалися такі культурні заходи як стріли, між уроками тебе могли облити брехнею, як брудом, а потім розносити плітки і шеймити за те, чого не було. Мене багато чого оминуло. Окрім останнього з переліченого. Але мені пощастило з близьким оточенням і з люблячою сім’єю. Дівчатам пощастило менше. Я подивилася їх відеовізитки-історії і сильно прониклася симпатією до кожної. В їх очах потенціал і глибина. Під тінню подій, які вони прожили. Я хотіла написати пісню, яка б запалила дух дівчат і всіх, хто пережив знущання, булінг, хто відчув на собі жорсткість недалеких людей, які в свою чергу стали такими, бо, мабуть, теж були скривдженими. Це цикл, який здатен розімкнутися. Усі ми в цьому світі достойні любові і рівні. Всі ми в цьому світі просто працівники, які прийшли сюди працювати над собою”, – поділилась виконавиця.

 

Sourse. maximum.fmUKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST