MILA NITICH – “Nu”

«Оголена» Mila Nitich повертається на сцену з новою командою

   4 червня Mila Nitich презентує спекотне відеоNu”. Назва треку є символічною для співачки, адже французьке Nu (оголений) співзвучно з англійським New (новий). Це «оголена», тобтовідверта, чесна, а головне нова Mila Nitich. Цепотужний вокал та сексуальність в колаборації з модною музикою Андрія Ігнатченка (IKSIY Music), який співпрацює з топовими артистами: Казка, НеАнгели, І. Білик, Black Star, С. Михайлов, Т. Кароль та ін.

   «Враховуючи, що ще десять років тому MilaNitich довела, що в неї є голос і вона круто ним володіє, хотілося показати не лише його, а й нову її сторону. У цій пісні Міла передає почуттята емоції, розкриваючи техніку, філігранністьсвого голосу», – розповів Андрій.

    Mila у свою чергу теж пишається співпрацею, яку можна назвати доленосною.

   «Андрій запропонував послухати демку, вирішили спробувати заспівати. І відбуласямагія. Після запису перша моя фраза була: Цеспіваю я? Андрій: Так, це співаєш ти! За півторигодини народилася нова пісня, народилася нова Mila Nitich», – поділилася співачка.

     Після чотирьох років творчого пошуку, припинення тривалих робочих стосунків з продюсером Mila Nitich знайшла новий стиль для своєї музики, образ, нову команду.

     «Я шукала формат, в якому зможу побудуватиробочі відносини в нашій команді, і зрозуміла, щозанадто довго була під продюсерським крилом і не хочу більше цього. Так, один в полі не воїн, але, маючи талановиту команду, уміючи всіхзгуртувати, ми з задоволенням створюємо наш контент. Коли така кількість людей знає, щостворює хороший, якісний продукт і вірить у тебе, це дуже дорогого вартує», – прокоментувала Mila.

   Режисером відеоNu” стала відома кліпмейкерІнна Грабар.

    «Відео про жіночну, красиву, гарячу Мілу. Глибокий погляд, овал обличчя, чистий, ніжнийпортрет артиста без зайвих деталей. При створенні відео переслідували єдину мету — насолодитися її зовнішнім звучанням та новою піснею», поділилася Інна Грабар.

    Нітіч у свою чергу теж захоплена співпрацею з талановитою Інною.

   «Це була перша наша спільна робота. Спочаткукілька годин зйомок були досить напруженими, ми «притирались» одна до одної, але Інна менідопомогла. Це один з небагатьох кліпів у якомуя собі подобаюсь, а ценайголовніше. Меніподобається атмосфера, яка панує в нашомувідео, яку добре відчутно й видно. Є враження, що я знайшла свого режисерависловиласьспівачкаUKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST