ХРИСТИНА СОЛОВІЙ – “Коала”

Христина Соловій скучила за нами настільки, що готова накинутися з обіймами, як маленька коала. Власне саме з фрази «Я тебе обіймала як маленька коала» і виникла ідея пісні, котра тепер отримала своє матеріальне втілення у роботі, що так і називається «Коала».

«Я подумала, що в цій фразі стільки ніжності, що із цього змогла б народитися пісня. Я записала цей приспів на диктофон і забула про нього. Взагалі, для мене коала – це уособлення найбільшої ніжності і, коли йдеться про обійми, я завжди уявляю, як обіймає маленька коала. А потім був період у минулому році, коли в Австралії почалися великі пожежі, в наслідок яких популяція коал дуже скоротилася. В цей момент я зрозуміла, що хочу написати цю пісню і дати їй життя».

Вийшло незвично, адже нова пісня відрізняється від того, що Христина робила досі. Хоча записувати пісню їй допомагав той самий музикант Павло Литвиненко, з яким вона працювала над своїм  попереднім диском «Любий Друг».

«В музичному сенсі ця пісня відрізняється від мого попереднього альбому «Любий Друг», який є дуже меланхолійним. А тут, я думаю, що під «Коалу» захочеться танцювати, як мені хочеться, коли я її тепер слухаю в навушниках. Вона достатньо динамічна і більш життєствердна, на відміну від усієї моєї творчості. У мене це перша така більш-менш весела пісня».

Пісня «Коала» стає провісницею нового альбому Христини Соловій, але коли він вийде і яким буде співачка поки не говорить.

«Не знаю в якому вигляді він вийде, я дуже спонтанна в своїх творчих рішеннях і того, що стосується релізів, поготів. Думаю, що восени буде новий реліз, але чи це буде альбом чи новий сингл я не готова зараз сказати».UKIE RADIO

Тільки найкраща українська музика

Current track
TITLE
ARTIST