Там, де ми є!

Online player

Антитіла - Стань

Український гурт “Антитіла” випустив новий кліп.

Так, після танцювальної пісні “Маскарад”, музиканти представили фанам ліричний трек. Композиція про життєвий шлях та внутрішню силу втілювати мрії отримала назву “Стань”.

Цього разу головну роль у кліпі виконала спортсменка, багаторазова чемпіонка України, чемпіонка Європи, призерка чемпіонату світу, учасниця Олімпійських ігор 2016 та 2021 – Марина Бех-Романчук.

Знімання тривали дві доби. Усе відбувалося в Києві, у легкоатлетичному манежі, що на Березняках. “Антитіла” повністю видозмінили спортивну арену, використавши тисячі квадратних метрів чорного полотна, яким закрили периметр манежу від сонячного проміння. Підвісили декілька тонн світлових приладів, завезли на територію дві вантажівки знімальної техніки, аби отримати бажану картинк

“Стань” – це третя пісня майбутнього альбому, прем’єру якого “Антитіла” запланували на початок 2022 року. Після випуску альбому гурт вирушить у стадіонний тур, де представить абсолютно нове шоу та презентують новий альбом. Перший концерт запланований на травень 2022 року у місті Дніпро. Також артисти успішно завершили тур Hello, який почали ще на початку 2020 року.