Там, де ми є!

Online player

On Air

МЯТА feat ХАС - Тумани

«Стильна та красива» співачка МЯТА разом з трендовим репером ХАСОМ створили історію нашого часу. «Маємо те, що маємо» — це філософія сучасного світу! Найочікуваніший дует року. Це злиття двох стилів музики, в поєднанні яких ці двоє талановитих артистів створили хіт «Тумани».

Ця пісня — це подарунок на день народження для співачки МЯТИ.  І саме тому в цей період символічно відбувається прем‘єра: «Якщо раніше ми приділяли більше уваги матеріальним речам, то тепер світ змінюється, і ми починаємо цінувати духовні речі, а особливо музику. Оскільки в цей карантинний час випустити пісню дуже важко, тому і маємо те, що маємо. І розумію,  що випуск пісні — це  найцінніший подарунок», — розповідає співачка Мята.

Основний меседж пісні —  завжди залишатися самим собою!

«Ця пісня буде близька тим, хто хоча б раз в житті ховав свої справжні емоції і переживання за посмішкою. Для мене фраза «Маємо те, що маємо» — це не прийняття поразки, а вміння бути чесним з самим собою», — коментує ХАС. Артисти планують зйомку відеокліпу, який запрем‘єрять вже весною 2021 року.