Там, де ми є!

Online player

On Air

SOBCHUK - Always In My Head

     “SOBCHUK” – це музичний сольний проект Олега Собчука фронтмена гурту СКАЙ. Це сучасна атмосферна українська музика, яка немає нічого спільного з жанрами в яких працює СКАЙ. Пісні виконуються англійською та українською мовами.
     -“Я часто бував у США а саме в Каліфорнії разом з товаришами ми часто експериментували з музикою. Зараз в умовах пандемії знаходячись в Україні я знайшов однодумців.. Зокрема талановитого саундпродюсера Євгенія Чичановського з яким й продовжив свої музичні експерименти. “Я довго думав чи варто робити свій сольний проект. СКАЙ для мене це головна справа мого життя, це колектив рідних творчих душ і це вже потужний національний бренд. Але в мені народжувалась і народжується нова музика. Інша музика. Я не зміг її втримати в собі й вирішив поділитись цією музикою з вами.. Кліп на пісню “Always in my head” режисером якого став Олександр Швець це суцільна легкість та імпровізація. Розслабтесь і ні про що не думайте..
     Нехай ваша уява і душа летять далеко-далеко.. В проекті SOBCHUK я хочу повністю реалізувати усі свої музичні фантазії, які виношую в собі вже давно і які ніяк не вписуються в концепцію СКАЙ. Відчуття свободи захоплює мене і я відчуваю себе дитиною планети Земля, в якої дім – Україна. Тому, моя музика і мої емоції як для українців, так і для усіх людей сучасного світу. Будьте щасливі!!