Там, де ми є!

Online player

On Air

NK - Почуття

Українська співачка Настя Каменських представила кліп на нову україномовну пісню «Почуття». Свій реліз артистка приурочила до Дня всіх закоханих.

– Я щаслива, що росла в сім’ї, де важливу роль відігравали любов, близькість і вдячність одне одному. Тому мені так хотілося, щоб пісня прозвучала напередодні Дня всіх закоханих, як знак подяки моїм батькам за ті цінності, які вони мені прищепили. Любов для жінки – краща прикраса. Саме вона окриляє нас і дає нескінченне натхнення. Такі почуття та емоції – це ті скарби, ті коштовності, які залишаться з нами назавжди, де б не були, як би ми не жили, – сказала NK.

У кліпі «Почуття» Настя Каменських показала свою маму Лідію. Разом вони втілили неймовірну ніжність, яка присутня у стосунках мами та доньки. Також у відео NK знову приміряла свою весільну сукню, яку усі обговорювали під час її весілля з репером Потапом. Режисером кліпу став Леонід Колосовський.

– Я відчула себе так, ніби тільки вчора стояла біля вівтаря і говорила «Так» чоловікові, якого люблю. Мої батьки відчували себе найщасливішими людьми. Це неймовірні відчуття, які назавжди залишаться зі мною, – каже співачка. – Сьогодні стає ясно як ніколи, що найдорожчі речі в житті – це не речі зовсім. Але все ж є речі, які залишаються символами, «маячками» на нашому шляху, вони нагадують про найважливіше і сокровенне, – поділилася Настя Каменських.

Композиція «Почуття» увійде в новий альбом співачки, реліз якого запланований на весну 2021 року.