Там, де ми є!

Online player

Ukie Radio – найвідоміша українська радіостанція Нью-Йорку! Ми не тільки граємо для вас найхітовішу українську і світову музику, розповідаємо свіжі новини щогодини та розважаємо найсмішнішим українським гумором 24/7. Ukie Radio – це потужний організатор різноманітних івентів: від гучних українських вечірок до концертів і турів українських і європейських артистів. Тому, ми із задоволенням представляємо новий проект:

Ukie Radio Events!

Ukie Radio Events – професійний організатор приватних вечірок, днів народження, корпоративів, весіль та будь-якого свята!

Ukie Radio Events – це передусім команда професіоналів із багаторічним досвідом в event індустрії. В складі Ukie Radio Events:

 

  •  адміністратор свята
  • сценарист
  • ведучий
  • ді-джей
  • технічний адміністратор.

Ми працюємо за гнучкими умовами в залежності від ваших потреб та бюджету свята.

1. Організація свята “під ключ”.

В даному випадку ми повністю беремо на себе креатив та організацію вашого заходу. Від написання сценарію до пошуку локації, від подання ідеї до організації клінінгу після свята.

2. Часткова співпраця.

Ukie Radio Events може взяти на себе лише кілька організаційних питань, якщо вам їх не вдалося вирішити самостійно. Ми можемо поставити обладнання, рекомендувати і запросити ведучого, діджея, що підлаштуються під ваш сценарій або локацію.

Ukie Radio Events – професійний український організатор вашого свята в Америці.

Ми працюємо не тільки в Нью-Йорку. Можливий виїзд в будь-який штат.

Ukie Radio Events – ми працюємо для того, щоб на своє свято ви відпочивали!